Rozumiem
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Cookie.
Aktualności Informacje o EXPRES BUS Kup bilet ONLINE Do pobrania Galeria Kontakt
Linia Sól-Żywiec-Sól

Rozkład jazdy linii Sól-Żywiec-Sól
Rozkład jazdy linii Sól-Żywiec
NAZWA PRZYSTANKU Edw Edw S S Adw
Sól Bór 06:15 09:10 - - 12:00
Sól Słanice 06:17 09:12 - - 12:02
Sól Brysie 06:19 19:14 - - 12:04
Sól Waliczki 06:20 09:15 - - 12:05
Sól Dzwonnica Sklep 06:22 09:17 - -- 12:07
Sól Remiza 06:26 09:21 10:39 11:39 12:11
Rycerka Dolna PKP 06:30 09:25 10:43 11:43 12:15
Rajcza Rynek 06:32 09:27 10:45 11:45 12:17
Rajcza Nickulina 06:34 09:29 10:47 11:47 12:19
Rajcza PKP 06:36 09:31 10:49 11:49 12:21
Rajcza Dolna 06:40 09:35 10:53 11:53 12:25
Milówka Górna 06:42 09:37 10:55 11:55 12:27
Milówka Prusów 06:44 09:39 10:57 11:57 12:29
Milówka Rynek 06:46 09:41 10:59 11:59 12:31
Milówka Kałuża 06:48 09:45 11:03 12:03 12:35
Cisiec Papiernia 06:51 09:48 11:06 12:06 12:38
Cisiec Kościół 06:53 09:50 11:08 12:08 12:40
Cisiec I 07 06:57 09:54 11:12 12:12 12:44
Węgierska Górka Centrum 02 06:59 09:56 11:14 12:14 12:46
Węgierska Górka Odlewnia Szkoła 03 07:01 09:58 11:16 12:16 12:48
Węgierska Górka Nowy Kościół 01 07:03 10:00 11:18 12:18 12:50
Cięcina Gronie 05 07:05 10:02 11:20 12:20 12:52
Cięcina Juraszki 01 07:07 10:04 11:22 12:22 12:54
Przybędza Horolna 07:09 10:06 11:24 12:24 12:56
Radziechowy Skrzyżowanie 07:14 10:11 11:29 12:29 13:01
Żywiec Dworzec Autobusowy 07:20 10:17 11:35 12:35 13:07
Żywiec Tesco Parking 07:25 10:22 11:40 12:40 13:12
Rozkład jazdy linii Żywiec-Sól
NAZWA PRZYSTANKU Edw S S Edw Adw
Żywiec Tesco 07:20 08:45 09:10 10:30 14:30
Żywiec Dworzec Autobusowy 07:24 08:49 09:14 10:34 14:34
Radziechowy Skrzyżowanie 07:30 08:55 09:20 10:40 14:40
Przybędza Horolna 07:35 09:00 09:25 10:45 14:45
Cięcina Juraszki 01 07:37 09:02 09:27 10:47 14:47
Cięcina Gronie 05 07:39 09:04 09:29 10:49 14:49
Węgierska Górka Nowy Kościół 01 07:41 09:01 09:31 10:51 14:51
Węgierska Górka Odlewnia Szkoła 03 07:43 09:08 09:33 10:53 14:53
Węgierska Górka Centrum 02 07:45 09:10 09:35 10:55 14:55
Cisiec I 02 07:47 09:12 09:37 10:57 14:57
Cisiec Kościół 07:49 09:14 09:39 10:59 14:59
Cisiec Papiernia 07:53 09:18 09:43 11:03 15:03
Milówka Kałuża 07:56 09:21 09:46 11:06 15:06
Milówka Rynek 07:59 09:24 09:49 11:09 15:09
Milówka Prusów 08:01 09:26 09:51 11:11 15:11
Milówka Górna 08:03 09:28 09:53 11:13 15:13
Rajcza Dolna 08:05 09:30 09:55 11:15 15:15
Rajcza PKP 08:09 09:34 09:59 11:19 15:19
Rajcza Nickulina 08:11 09:36 10:01 11:21 15:21
Rajcza Rynek 08:13 09:38 10:03 11:23 15:23
Rycerka Dolna PKP 08:15 09:40 10:05 11:25 15:25
Sól Remiza 08:19 09:44 10:09 11:29 15:29
Sól Dzwonnica Sklep 08:23 - - 11:33 15:33
Sól Waliczki 08:25 - - 11:35 15:35
Sól Brysie 08:26 - - 11:36 15:36
Sól Słanice 08:28 - - 11:38 15:38
Sól Bór 08:30 - - 11:40 15:40
Legenda:
ważny od 01.06.2014r.
A - kursuje od poniedziałku do piątku
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
d - nie kursuje 25.XII - 26.XII, Nowy Rok , 1 i 2 Dzień Świąt, Wielkanoc
w - nie kursuje w Boże Ciało


Pobierz rozkład jazdy linii Sól-Żywiec-Sól


Regulamin przewozu osób B.T.P. EXPRES BUS
© 2012-2017 Expres Bus. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przewozy osób, wycieczki krajowe, wycieczki zagraniczne, pielgrzymki, wynajem autokarów i busów - EXPRES BUS Rajcza.

strony internetowe, reklama: nitrostudio admin panel v2.0